Strefa rodzica

O NAS

Od 29 lat z sukcesami prowadzimy KOLONIE LETNIE oraz ZIMOWISKA. Dla nas NAJWAŻNIEJSZE JEST DZIECKO, jego ROZWÓJ, ZAINTERESOWANIA, ale przede wszystkim RADOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO. Dlatego też wielu Rodziców co roku wysyła z nami swoje Dzieci na wypoczynek. Nasza Kadra, w której skład wchodzą Wychowawcy, Instruktorzy, Kierownicy posiada odpowiednie kwalifikacje. Są to ludzie odpowiedzialni, lubiący pracę z dziećmi, a przede wszystkim osoby na co dzień pracujące w naszym Centrum.

DLA KOGO?

Nasze KOLONIE organizujemy nie tylko dla dzieci i młodzieży z Centrum Tańca GABI, ale dla WSZYSTKICH, którzy mają ochotę przeżyć niepowtarzalne wakacje i zimowiska.

UBEZPIECZENIE

Każdy Uczestnik naszych imprez jest POTRÓJNIE CHRONIONY !
Po PIERWSZE – posiadamy gwarancje ubezpieczeniowe,
po DRUGIE –  mamy polisę odpowiedzialności OC,
po TRZECIE – każdego Uczestnika naszych imprez ubezpieczamy od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).

  WARUNKI PŁATNOŚCI

  KROK 1 – wypełnij formularz rezerwacyjny.

  KROK 2 – w przeciągu 5 dni wypełnij otrzymane dokumenty (umowa, karta kwalifikacyjna cz. A i B, upoważnienia – w razie potrzeby) i odeślij je do nas mailem na email: biuro@gabitravel.pl (lub oddaj osobiście do Biura Centrum Tańca GABI, ul. Chałubińskiego 25C, 80-807 Gdańsk) oraz wpłać 30% ceny imprezy na nr konta podany w umowie. Niedopełnienie kroku 2 powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji!

  KROK 3 – na 30 dni przed wyjazdem wpłać 70% ceny imprezy.

  UWAGA!

  Do każdej rezerwacji otrzymają Państwo na adres e-mail podany podczas rezerwacji swój INDYWIDUALNY NUMER KONTA BANKOWEGO oraz NIEZBĘDNE DOKUMENTY.

  ul. Chałubińskiego 25C,
  80-807 Gdańsk-Chełm,

  czynne poniedziałek - czwartek 8.00 – 16.00

  TELEFON

  501 370 900
  58 300 41 74

  NASZE MARKI

  Masz pytania? Napisz a odpowiemy na wszystkie twoje pytania i wątpliwości

  Akceptacja klauzuli informacyjnej